zabiegi

zabiegi aparaturowe

ZABIEG MODELUJĄCY OWAL TWARZY

Volumetiq lift

Nanomezoterapia bezigłowa z fototerapią led blue&green M’onduniq

Zabieg idealny dla skór bardzo wrażliwych, trądzikowych, alergicznych i wymagających odbudowy.

Zabiegi nanomezoterapii bezigłowej opierają się na zastosowaniu kilku technologii: mikroprądów do odżywiania głęboko położonych komórek, drenażu limfatycznego, przyspieszenia metabolizmu i poprawy przepływu limfy i krążenia krwi. Z kolei podczas naświetlania LED, światło przenika w głąb i pobudza mechanizmy naprawcze pożądane w procesie leczenia. Zabiegi wykonuje się na twarz, szyję i dekolt. Są polecane dla: skóry wymagającej liftingu i poprawy wyglądu owalu twarzy, skóry wymagającej regeneracji, odwodnionej, podrażnionej, pozbawionej blasku, wymagającej działań przeciwzmarszczkowych, Dodatkowo działa się odpowiednio dobranymi do potrzeby skóry preparatami odżywczymi firmy Monduniq

135802669_430750271412078_922251304604689028_n

ZABIEG REGENERUJĄCY

KRIOTERAPIA I ŚWIATŁO NIEBIESKIE

NANOKRIOTERAPIA 5 - 10˚C LED BLUe M’onduniq

 Zabieg idealny po działaniach medycyny estetycznej, silnych laserach, peelingach czy mezoterapii igłowej. Dodatkowo uzyskuje się wzmocnienie pozytywnych efektów obu zabiegów.

Niska temperatura wykorzystana podczas zabiegu wspomaga odnowę biologiczną ciała. Komórki skóry otrzymują więcej składników odżywczych, są lepiej dotlenione i szybciej się regenerują. Po zabiegu skóra staje się gładka i matowa, co jest istotne w przypadku skór problematycznych, trądzikowych. Zimno doskonale radzi sobie z obrzękami powstałymi podczas snu.

Z kolei światło LED poprzez działanie antybakteryjne i przeciwzapalne – hamuje rozwój stanów zapalnych u pacjentów z trądzikiem pospolitym i trądzikiem różowatym. Światło to jest w stanie niszczyć bakterie nie naruszając tkanek skóry, a przy tym zminimalizować trądzik i leczyć go w okresie zapalnym, w stosunkowo krótkim czasie.

nanokrioterapia

ZABIEG ODMŁADZAJĄCY

Fala radiowa

Nanokrystaliczna radiofrekwencja bipolarna M’onduniq

Jest to zabieg, po którym poprawia się jędrność i napięcie skóry, zmniejsza się widoczność zmarszczek, blizn i rozstępów, dodatkowo wyrównuje się powierzchnia i poprawia koloryt skóry. Ze względu na to, że w zabiegu fale radiowe działają jednocześnie na naskórek oraz głę­bokie warstwy skóry, efekty są bardziej wdoczne.

Kluczowymi efektami zabiegu są przyrost objętości włókien w skórze do 30% (w ciągu 2 do 6 miesięcy po zabiegu) oraz przyrost procesów metabolicznych tłuszczu, który jest wydalany z organizmu.

Zabieg przeznaczone jest dla skóry wymagającej regeneracji, odwodnionej, podrażnionej, pozbawionej blasku, wymagającej działań przeciwzmarszczkowych, wymagającej liftingu i poprawy wyglądu owalu twarzy

8aeb7a9d17ef96fc848e4ec2160ed701

ZABIEG REGENERUJĄCY

Nanocrystal Diamond

Frakcyjna mezoterapia nanocrystal pen M’onduniq

Całkowicie bezbolesna oraz nowatorska technologia mezoterapii skóry bez przerywania ciągłości naskórka. Stosuje się specjalne dysków z ’tępymi’ nanoigłami, które w niezwykle intensywny sposób stymulują skórę, zwiększają metabolizm i poprawiają ukrwienie oraz gwarantują intensywne wtłaczanie składników aktywnych. Nowa technologia sterowania prędkością wibracji i intensywnością nacisku gwarantuje 100% skuteczność we wtłaczaniu substancji aktywnych.

Polecane dla skór skóry wymagającej regeneracji, odwodnionej, podrażnionej, pozbawionej blasku, wymagającej działań przeciwzmarszczkowych, wymagającej liftingu i poprawy wyglądu owalu twarzy

mikropeeling nanocrystal pen

ZABIEG ODMŁADZAJĄCY

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Zabieg składa się z dwóch etapów: najpierw wykonywany jest detoks skóry twarzy a następnie za pomocą prądów zmiennych wprowadzany jest kwas hialuronowy. Najlepsze efekty uzyskuje się po serii ok. 5-6 zabiegów.

Może być wykonana jako zabieg bankietowy przed ważnym wyjściem.

Przeciwwskazania: ciąża, choroby nowotworowe, uszkodzenia skóry.

promocje

ZABIEG NAPRAWCZY

ELEKTRO
KOAGULACJA

Może być stosowana do

  • Zamykania pojedynczych naczynek
  • Trwałego usuwania pojedynczych włosów
  • Usuwania włókniaków 

Przeciwwskazania – choroby i stany zapalne skóry

Cena od 100 zł za zabieg w zależności od ilości usuniętych naczynek/włosków/włókniaków

ZABIEGI APARATUROWE SALON KOSMETYCZNY WARSZAWA

ZABIEG ZWALCZAJĄCY CELULIT

STOP CELULIT

THERMOGENIQUE Professionnel M'onduniq

NOWOŚĆ – THERMOGENIQUE firmy M’onduniq Professionnel Termogeniczny zabieg kształtujący i wyszczuplający sylwetkę z intensywnym masażem wyszczuplającym. Zabieg o szerokim spektrum działania – wyszczupla, ujędrnia, zmniejsza obrzęki, redukuje cellulit i zdecydowanie zmniejsza obwody. Przygotowany w oparciu o najwyższej jakości kosmetyki termogeniczne firmy M’onduniq, oraz wyjątkową moc firmowego masażu drenująco-modelującego.  

PODSTAWOWE ZAŁOŻENIA TECHNOLOGII TERMOGENICZNEJ

Redukcja tkanki tłuszczowej – zasada kawitacji powoduje, że tysiące mikroskopijnych pęcherzyków powietrza otacza tłuszczowe błony komórkowe z częstotliwością rezonansową powodując intensywny nacisk, aby komórki tłuszczowe rozpadły się natychmiast.

Rzeźbienie sylwetki – częstotliwość 6 polarnych fal radiowych bardzo intensywnie oddziałuje na włókna kolagenowe kształtując kontur ciała i poprawiając jędrność skóry.

Stymulacja metabolizmu i cyrkulacji – masaż głowicą, która wytwarza efekt próżni poprawia krążenie krwi zapewnia naturalny drenaż limfatyczny oraz pobudza metabolizm tkanek.

thermogenique_zabieg

ZABIEG LASEROWY

DUAL LASER PTF

Dual Laser PTF ma zastosowanie do:

1) AC-Acne Clearance (przeciwzapalne leczenie trądziku)

Należy wykonać 5 do 10 zabiegów, 2 razy w tygodniu, od 5-go zabiegu 1 raz w tygodniu. Zabieg można łączyć z innymi zabiegami z zakresu kosmetyki i kosmetologii.

2) PT-Pigmentation Treatment (rozjaśnianie przebarwień)

Należy wykonać 7-12 zabiegów, 3 zabiegi co tydzień, następne co 2 tygodnie. W dniu zabiegu można zrobić peeling przed, ale nie należy smarować skóry kremem. Po zabiegu należy stosować preparaty na przebarwienia a także kremy z filtrem UV 30

3) VT- Vascular Treatment (obkurczanie pękniętych naczynek)

Należy wykonać 7-12 zabiegów, 2 zabiegi co tydzień, następne co 2 tygodnie. W przypadku rumienia co 2-3 tygodnie 4 zabiegi a kolejne raz w miesiącu. Przed zabiegiem można zastosować RF- radiofale, które wzmacniają ścianki naczynek krwionośnych, zapobiegając ich dalszemu pękaniu, nie należy pić przez 3 godziny. 3 dni przed i 3 po zabiegu klientka powinna przyjmować na czczo 5 kapsułek z wyciągiem z arniki np. kapsułki Montana nr 9 przy naczynkach twarzy i nr 15 przy  naczynkach na ciele. Po zabiegu można stosować preparaty łagodzące i obkurczające jak np. rutyna, nostrzyk.

4) SR- Skin Rejuvenation (fotoodmładzanie)

Należy wykonać 6-12 zabiegów, 3-4 zabiegi co tydzień, od 5 zabiegu co dwa tygodnie. Należy łączyć ten zabieg z zabiegiem RF- falami radiowymi, które pobudzają produkcję kolagenu, obkurczają skórę i mocno pojędrniają. Powinno się przyjmować doustnie wit.C dla uzyskania lepszego efektu.

Przeciwwskazania do zabiegów PTF: ciąża, uszkodzenia skóry, nowotwory, padaczka.

Ceny zabiegów laserem od 100 zł w zależności od ilości impulsów.

ZADBAJ O TWOJE CIAŁO I DUSZĘ

zarezerwuj wizytę