zespół

O NAS

właścicielka

Salon Beauty Lounge to spełnienie moich marzeń. Jest miejscem stworzonym z pasji do kosmetyki i profesjonalnej pielęgnacji. Chciałam aby to miejsce stało się przyjaznym i pełnym dobrej energii azylem od pędzącego świata, jego stresów i napięć.

Stworzony z pasją wyjątkowy Salon, który prowadzę wraz z moim świetnym Zespołem, jest absolutnym urzeczywistnieniem tej wizji.

Specjalizujemy się w białej kosmetyce twarzy i autorskich masażach ciała. Tradycyjna kosmetyka może być równie efektywna jak zabiegi medycyny estetycznej, ale wolna jest od stresu i bólu. Masaże naszych terapeutów to praktyczne połączenie sprawdzonej wiedzy o pracy z ciałem i wieloletniego doświadczenia, pozwalające na autorskie łączenie różnych technik masażu i dostosowanie go do indywidualnych potrzeb.

Dzięki temu Klienci znajdują w naszym Salonie wytchnienie od codzienności, nabierają sił, oczyszczają myśli a my dbamy o ich ciała odpowiednio dobraną pielęgnacją. Jestem dumna z faktu, że mogę zapewnić naszym Klientom profesjonalne zabiegi w atmosferze harmonii i relaksu.

shesession_agaw (07)

mój zespół

image0 (2)

kosmetolog

Jestem międzynarodowym kosmetologiem. Jestem absolwentką kosmetologii z ponad 7 letnim doświadczeniem zawodowym, licencjonowaną Akupunkturzystką. Ukończyłam szkołę w Jingwell Academy w Indiach. Wykonuję zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej oraz techniki łączone w zabiegach kosmetycznych, SPA&Wellness. Charakteryzuję się bardzo otwartym podejściem
do potrzeb Klientek, niesamowitą dokładnością i precyzją, a także ogromnym zaangażowaniem w pracę i rozwój nowych umiejętności, aby móc zwiększać poziom zadowolenia Klientek z zabiegów.  Dążę do perfekcji w kreowaniu piękna i harmonii między ciałem z duszą swoich podopiecznych. Łączę fachową wiedzę z kosmetologii z mądrością Medycyny Chińskiej , ajurwedy i akupunktury.

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓ

Manicure i pedicure

z wykształcenia jestem magistrem prawa. Jednak pewnego dnia postanowiłam całkowicie zmienić życie zawodowe, aby realizować swoje pasje. Jedną z nich jest stylizacja paznokci oraz pielęgnacja dłoni i stóp. Pracuję oddając się temu co kocham i ciągle poszerzając swoją wiedzę oraz umiejętności w tym zakresie. Dziś mogę śmiało powiedzieć – zrealizowałam swoje marzenie o otwarciu własnego studia stylizacji paznokci . Nails Garden by Martyna Dąbrowska to nie tylko profesjonalny manicure i pedicure, ale przede wszystkim miejsce stworzone z połączenia pasji i miłości do piękna.

linergistka

od 2003 roku jestem linergistką. W 2007 r. wprowadziłam na polski rynek, niemiecką firmę FeelGood, z którą prowadziłam szkolenia z makijażu permanentnego. Miałam przyjemność dwukrotnie sędziować zmagania koleżanek po fachu, w Mistrzostwach Makijażu Permanentnego. Specjalizuję się w poprawianiu nieprawidłowo zrobionych makijaży – przy indywidualnym podejściu do Każdej Klientki, staram się przywrócić jak najbardziej naturalny wygląd jej brwi, oczu czy ust. Wykonuję również pigmentację medyczną.

admin-ajax (2)

masażysta

mgr Przemysław Żydaczek dyplomowany masażysta, ukończył dwuletnią szkołę w Medycznym Studium Zawodowym, Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Instytut Kultury Fizycznej.

Posiada duże doświadczenie z zakresu masaży manualnych oraz zabiegów wykonywanych w wykorzystaniem urządzeń Hi-Tech. Ukończył szereg szkoleń uzupełniających umiejętności, a doskonalił się w cenionych salonach SPA i Klinikach w Warszawie. Specjalizuje się w masażach orientalnych i leczniczych ale uzyskuje też spektakularne efekty w zabiegach ujędrniających, modelujących sylwetkę i poprawiających kondycję skóry. Interesuję się gotowaniem, lubi bieganie, trekking po górach i podróże.

Zapraszamy Serdecznie do Pana Przemka na zabiegi.

masażysta

masaż to cudowny zabieg poprawiający funkcjonowanie całego organizmu. Dobrany indywidualnie do potrzeb podnosi witalność i mobilność ciała, umysłu i ducha. Wykonuję zabiegi od 15 lat i mogę stwierdzić, że to działa. Zapraszam na masaże, które zharmonizują ciało w holistycznym procesie uzdrawiania

masażystka

Jestem dyplomowaną masażystką. Ukończyłam dwuletnią szkołę medyczną na kierunku technik masażysta. Wykonuję masaże klasyczne, relaksacyjne, powięziowe, a także drenaż limfatyczny. Ukończyłam kurs masażu bańką chińską oraz gorącymi kamieniami. Pracując w hotelowym SPA zdobyłam również duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych oraz ujędrniających i modelujących sylwetkę.

Moją pasją jest masaż i praca z ludźmi.

masażystka

jestem masażystką z kilkuletnim doświadczeniem. Moja pasją jest praca z ludźmi oraz rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z funkcjonowaniem ludzkiego ciała. Specjalizuję się w masażach medycznych takich jak masaż klasyczny, masaż tkanek głębokich oraz w masażach leczniczych. Posiadam doświadczenie również we wszelakich zabiegach pielęgnacyjnych na ciało takich jak peelingi oraz wszelkie rytuały poprawiające samopoczucie oraz niwelujące stres.

recepcjonistka

ZADBAJ O TWOJE CIAŁO I DUSZĘ

rezerwuj wizytę

Odwiedź nas i pozwól nam zaopiekować się sobą w kameralnej i przyjaznej atmosferze.