zespół

O NAS

właścicielka

Salon Beauty Lounge to spełnienie moich marzeń. Jest miejscem stworzonym z pasji do kosmetyki i profesjonalnej pielęgnacji. Chciałam aby to miejsce stało się przyjaznym i pełnym dobrej energii azylem od pędzącego świata, jego stresów i napięć.

Stworzony z pasją wyjątkowy Salon, który prowadzę wraz z moim świetnym Zespołem, jest absolutnym urzeczywistnieniem tej wizji.

Specjalizujemy się w białej kosmetyce twarzy i autorskich masażach ciała. Tradycyjna kosmetyka może być równie efektywna jak zabiegi medycyny estetycznej, ale wolna jest od stresu i bólu. Masaże naszych terapeutów to praktyczne połączenie sprawdzonej wiedzy o pracy z ciałem i wieloletniego doświadczenia, pozwalające na autorskie łączenie różnych technik masażu i dostosowanie go do indywidualnych potrzeb.

Dzięki temu Klienci znajdują w naszym Salonie wytchnienie od codzienności, nabierają sił, oczyszczają myśli a my dbamy o ich ciała odpowiednio dobraną pielęgnacją. Jestem dumna z faktu, że mogę zapewnić naszym Klientom profesjonalne zabiegi w atmosferze harmonii i relaksu.

shesession_agaw (07)

mój zespół

kosmetolog

Jestem międzynarodowym kosmetologiem. Jestem absolwentką kosmetologii z ponad 7 letnim doświadczeniem zawodowym, licencjonowaną Akupunkturzystką. Ukończyłam szkołę w Jingwell Academy w Indiach. Wykonuję zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej oraz techniki łączone w zabiegach kosmetycznych, SPA&Wellness. Charakteryzuję się bardzo otwartym podejściem
do potrzeb Klientek, niesamowitą dokładnością i precyzją, a także ogromnym zaangażowaniem w pracę i rozwój nowych umiejętności, aby móc zwiększać poziom zadowolenia Klientek z zabiegów.  Dążę do perfekcji w kreowaniu piękna i harmonii między ciałem z duszą swoich podopiecznych. Łączę fachową wiedzę z kosmetologii z mądrością Medycyny Chińskiej , ajurwedy i akupunktury.

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓ

Manicure i pedicure

z wykształcenia jestem magistrem prawa. Jednak pewnego dnia postanowiłam całkowicie zmienić życie zawodowe, aby realizować swoje pasje. Jedną z nich jest stylizacja paznokci oraz pielęgnacja dłoni i stóp. Pracuję oddając się temu co kocham i ciągle poszerzając swoją wiedzę oraz umiejętności w tym zakresie. Dziś mogę śmiało powiedzieć – zrealizowałam swoje marzenie o otwarciu własnego studia stylizacji paznokci . Nails Garden by Martyna Dąbrowska to nie tylko profesjonalny manicure i pedicure, ale przede wszystkim miejsce stworzone z połączenia pasji i miłości do piękna.

linergistka

od 2003 roku jestem linergistką. W 2007 r. wprowadziłam na polski rynek, niemiecką firmę FeelGood, z którą prowadziłam szkolenia z makijażu permanentnego. Miałam przyjemność dwukrotnie sędziować zmagania koleżanek po fachu, w Mistrzostwach Makijażu Permanentnego. Specjalizuję się w poprawianiu nieprawidłowo zrobionych makijaży – przy indywidualnym podejściu do Każdej Klientki, staram się przywrócić jak najbardziej naturalny wygląd jej brwi, oczu czy ust. Wykonuję również pigmentację medyczną.

masażysta

masaż to cudowny zabieg poprawiający funkcjonowanie całego organizmu. Dobrany indywidualnie do potrzeb podnosi witalność i mobilność ciała, umysłu i ducha. Wykonuję zabiegi od 15 lat i mogę stwierdzić, że to działa. Zapraszam na masaże, które zharmonizują ciało w holistycznym procesie uzdrawiania

masażystka

jestem masażystką z kilkuletnim doświadczeniem. Moja pasją jest praca z ludźmi oraz rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z funkcjonowaniem ludzkiego ciała. Specjalizuję się w masażach medycznych takich jak masaż klasyczny, masaż tkanek głębokich oraz w masażach leczniczych. Posiadam doświadczenie również we wszelakich zabiegach pielęgnacyjnych na ciało takich jak peelingi oraz wszelkie rytuały poprawiające samopoczucie oraz niwelujące stres.

recepcjonistka

jestem studentką kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Interesuję się kosmetologią pielęgnacyjną oraz tematyką zabiegów upiększających, które w przyszłości, po ukończeniu studiów, chciałabym wykonywać zawodowo.
Jestem także początkującą stylistką rzęs, prywatnie pasjonującą się zdrowym odżywianiem oraz ćwiczeniami fizycznymi.

ZADBAJ O TWOJE CIAŁO I DUSZĘ

rezerwuj wizytę

Odwiedź nas i pozwól nam zaopiekować się sobą w kameralnej i przyjaznej atmosferze.