bon podarunkowy

podaruj prezent

bon podarunkowy salon kosmetyczny beauty lounge
PROFESJONALNE KOSMETYKI DO TWARZY

bon podarunkowy

Poszukujesz wyjątkowego prezentu, który sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wspaniale?  Chcesz podarować bliskiej osobie możliwość wytchnienia od codzienności? Sprawić by oderwała od niej myśli, zrelaksowała się w przyjaznej atmosferze i miała możliwość oddania się w ręce profesjonalistów, którzy zadbają o jej samopoczucie, piękno i relaks? Chcesz docenić swoich pracowników i zaprosić ich na niezapomniane chwile relaksu i odprężenia?

Jeśli chociaż na jedno pytanie padła twierdząca odpowiedź –  nasz BON PODARUNKOWY to perfekcyjny prezent! Niespodzianka w postaci eleganckiego, imiennego zaproszenia, które wystawiamy na dowolną kwotę, wywoła uśmiech na każdej twarzy. Kobieta, mężczyzna, stały bywalec salonów piękności czy osoba debiutująca w tej roli – zatroszczymy się o ich dobre samopoczucie i relaks, dzięki spersonalizowanemu podejściu do każdego Klienta.

relaks duszy i ciała

Nasz BON może być wykorzystany zarówno na pojedynczy zabieg jak i na całą ich serię. Upoważnia on także do zakupu wysokiej jakości kosmetyków marek Yonelle, Sothys i Arkana. Decyzja jak wykorzystać BON należy do obdarowanego.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 22 253 50 15 lub poprzez formularz kontaktu.